آخرین نوشته ها

لوازم دوربین مدار بسته  Videotec

در سال ۱۹۸۶ میلادی شرکت ویدئوتک در کشور ایتالیا ساخته شد . این شرکت در حیطه تولید محافظ دوربین مداربسته و تولید کاور و لوازم جانبی سیستم دوربین مداربسته فعالیت می کند . در سال 1992 شرکت Videotec توانست در کشور فرانسه اولین زیر مجموعه خود را با دارا بودن گواهینامه ایزو 9002 با 50 کارمند تاسیس نماید .

همچنین در سال 200 نیز 2 شعبه دیگر در هنک کنگ وو  آمریکا تاسیس نمود .

دوربین مدار بسته HANYANG HITAO یا Huviron سابق

در سال ۱۹۹۱ میلادی شرکت Sunkwang الکترونیک در کشور کره جنوبی فعالیت خود را شروع کرد . در سال 2006 میلادی این شرکت نام Huviron الکترونیک  را داشته است و بدین ترتیب توانست خود را به یکی از بهترین تولید کنندگان برتر در کره جنوبی و جهان تبدیل نماید.

دوربین مدار بسته  Zmodo

در سال ۲۰۰۹ میلادی  شرکت Zmodo در کشور چین کار خود را شروع کرد . این شرکت محصولات نظارتی تحت شبکه (IP) و بیسیم را تولید می کند . موسسات مختلفی محصولات این شرکت را جز محصول های با کیفیت و مناسب انتخاب نموده اند .

دوربین مدار بسته  ZAVIO

در سال ۲۰۰۶ میلادی  شرکت Zavio در کشور تایوان فعالیت خود را شروع کرد . حیطه اصلی فعالیت این شرکت از همان ابتدا  بر روی تولید محصولات نظارتی تحت شبکه (IP) بوده است . یکی از مهم ترین ویژگی های که محصولات این شرکت داشته است کیفیت بالای تصویر می باشد.