دوربین مدار بسته ZAVIO

منتشر شده در: دانشنامه دوربین مدار بسته تاریخ: 2017-04-10 بازدید: 55

دوربین مدار بسته  ZAVIO

در سال ۲۰۰۶ میلادی  شرکت Zavio در کشور تایوان فعالیت خود را شروع کرد . حیطه اصلی فعالیت این شرکت از همان ابتدا  بر روی تولید محصولات نظارتی تحت شبکه (IP) بوده است . یکی از مهم ترین ویژگی های که محصولات این شرکت داشته است کیفیت بالای تصویر می باشد.

در ادامه محصولات تولیدی این شرکت را می توانیم به دسته بندی زیر تقسیم کنیم :

  • دوربین مدار بسته IP
  • دستگاه NVR
  • ویدئو سرور
  • نرم افزار نظارتی
  • لوازم جانبی دوربین مدار بسته و …

این شرکت دارای نمایندگی های زیادی در سراسر جهان می باشد و محصولات خود را به نقاط مختلف ارسال می کند . البته فراموش نکنید که محصولات این شرکت استانداردهای مختلفی را داشته اند و همچنین کیفیت فوق العاده ای دارند .

 

رنج قیمت دوربین مدار بسته زاویو (ZAVIO)

اگر بخواهیم از نظر قیمتی به به این محصولات اشاره کنیم باید بگوییم که محصولات این شرکت در رده متوسط رو به بالا در بازار هستند اگر قصد دارید محصولی را بخرید که کیفیت خوبی داشته باشد و همچین از نظر مالی هیچ مشکلی ندارید  ما به شما پیشنهاد می کنیم که این محصول را خریداری نمایید.

هنگامی که می خواهید یک محصول امنیتی و حفاظتی را بخرید توجه داشته باشید که انتخاب یک برند با کیفیت عالی می تواند یکی از فاکتورهای اساسی  خرید باشد و همواره از خرید محصولاتی با برندهای ناشناخته و بی نام دوری کنید  تا دچار مشکل نشوید .

 

دوربین مدار بسته ZAVIO ساخت چه کشوری است ؟

در کشور تایوان دفتر مرکزی این شرکت قرار داشته است . اگر میخواهید محصولات این شرکت را در ایران خریداری نمایید می توانید به راحتی به فروشگاههای معتبر فروش لوازم حفاظتی و امنیتی مراجعه نمایید .

ارسال دیدگاه

کد امنیتی