دوربین مدار بسته TP-LINK

منتشر شده در: دانشنامه دوربین مدار بسته تاریخ: 2017-04-10 بازدید: 44

دوربین مدار بسته TP-LINK

در سال ۱۹۹۶ میلادی شرکت تی پی لینک (TP-LINK) در کشور چین فعالیت خود را شروع کرد . این شرکت توانست با نو آوری و همچنین خلاقیت های زیادی که در حیطه تولید تجهیزات شبکه داشته است خود را به عنوان یکی از گسترده ترین تولید کننده گان شبکه های رایانه در جهان معرفی کند . این برند را می توان جز 10 برند برتر تولید کننده محصولات SOHO  در جهان داشت که توانسته است محصولات خود را به بیشتر از 120 کشور جهان ارسال نماید .

محصولات این شرکت را در ادامه می توان به دسته بندی ها زیر تقسیم نمود :

  • تجهیزات شبکه وایرلس
  • ADSL
  • انواع سوئیچ
  •  دوربین مداربسته تحت شبکه (IP)
  • روتر
  • سوئیچ POE دوربین مداربسته 
  • و ....

 

این نکته را فراموش نکنید که محصولات نظارتی این شرکت همگی استانداردهای متفاوت  بین المللی را دارا می باشند . محصولات این شرکت توانسته اند در بین سایت های بررسی کننده محصولات و همچنین متخصص جایزه های بسیاری را در جهت ایجاد نوآوری و دارا بودن کیفیت بدست بیاورند .

دقت داشته باشید که آنتن ها و رادیوهای این برند (AP)در جهت برقراری ارتباط بین تجهیزات سیستم مداربسته از قیمت کم و همچنین کیفیت فوق العاده ای برخوردار می باشند . به همین دلیل می توان در پروژه های مداربسته به منظور برقرار نمودن اتصال بیسیم در فاصله های متفاوت از آنها استفاده کرد .

 

رنج قیمت دوربین مدار بسته تی پی لینک (TP-LINK)

اگر بخواهیم به قیمت این محصولات توجه کنیم باید بدانید که این محصولات در رده متوسط و روبه بالای بازار هستند . اگر شما قصد دارید از محصولاتی استفاده نمایید که دارای کیفیت بالا و همچنین قیمتی مناسب هستند باید بدانید که انتخاب این برند یک انتخاب ایده آل برای شما خواهد بود .

هنگامی که می خواهید یک محصول امنیتی و حفاظتی را بخرید توجه داشته باشید که انتخاب یک برند با کیفیت عالی می تواندیکی از فاکتورهای اساسی  خرید باشد و همواره از خرید محصولاتی با برندهای ناشناخته دوری کنید  تا دچار مشکل نشوید .

 

دوربین مدار بسته TP LINK ساخت کجاست ؟

در کشور چین  می توانیم دفتر رسمی و خط تولید این شرکت را ببینیم . اگر میخواهید که محصولات تحت شبکه (IP) این برند دوربین مداربسته را در ایران خریداری کنید باید بدانید به راحتی می توانید به  فروشگاه ها و شرکت های معتبر محصولات نظارتی مراجعه نمایید و این محصولات را خریداری نمایید .

ارسال دیدگاه

کد امنیتی