دوربین مداربسته HANYANG HITAO یا Huviron سابق

منتشر شده در: دانشنامه دوربین مدار بسته تاریخ: 2017-04-10 بازدید: 19

دوربین مدار بسته HANYANG HITAO یا Huviron سابق

در سال ۱۹۹۱ میلادی شرکت Sunkwang الکترونیک در کشور کره جنوبی فعالیت خود را شروع کرد . در سال 2006 میلادی این شرکت نام Huviron الکترونیک  را داشته است و بدین ترتیب توانست خود را به یکی از بهترین تولید کنندگان برتر در کره جنوبی و جهان تبدیل نماید.

در سال 2015 این شرکت به HANYANG HITAO تغییر نام پیدا کرد . این شرکت در حیطه تولید محصولات نظارت تصویری تحت شبکه و همچنین تجهیزات جانبی و اچ دی فعالیت داشته است.

در سال 2015 این شرکت (شرکت HANYANG HITAO یا  ) به عنوان پنجاهمین شرکت در رده محصولات نظارتی و حفاظتی انتخاب شد که این میزان در واقع می تواند نسبت به سال های گذشته نشان دهنده رشد فروش می باشد . همچنین توانسته است در بیشتر از 60 کشور جهان محصولات خود را ارسال نماید .

این شرکت دارای طیق وسیعی از محصولات نظارتی می باشد که در ادامه به دسته بندی زیر تقسیم شده است :

 

رنج قیمت دوربین مدار بسته هوایرون (Huviron)

(رنج قیمت دوربین مداربسته هانیانگ هیاتو (HANYANG HITAO) (

اگر بخواهیم دوربین مداربسته Huviron و محصولات نظارتی را از نظر رنج قیمتی بررسی کنیم باید بگوییم در رده متوسط بازار قرار داشته اند . البته فراموش نکنید که محصولات این شرکت به صورت محدود در ایران یافت می شوند .

اگر به عنوان یک محصول با رده متوسط هستید این محصول می تواند برای شما مفید باشد .

در دیگر پست ها هم گفته شده است که یکی از معیارهای اصلی و مهم در خرید دوربین مداربسته توجه به کیفیت است . هیچ گاه محصولی را نخرید که دارای برند بی نام و نشان است ( دوربینی با برند ناشناخته و نامعتبر )  زیرا ممکن است دچار مشکلات برای شما گردد همچنین این گونه محصولات پشتیبانی و خدمات ضعیفی داشته اند  وشما مجبور شوید هزینه های جانبی دیگری را نیز پرداخت نمایید پس همواره دوربینی را خریداری کنید که یک برند معتبر و دارای شهرت داشته باشد که نیازهای شما را بر طرف نماید  .

 

دوربین مدار بسته Huviron (دوربین مدار بسته HANYANG HITAO) در چه کشوری ساخته می شود  ؟

در کشور کره جنوبی  دفتر مرکزی شرکت HANYANG HITAO واقع شده است . پیش تر هم گفتیم که تهیه این محصولات در ایران به صورت محدود می باشد . ولی باید توجه کنید که این شرکت (Huviron سابق) در حیطه ارائه محصولات به شکل ODM و OEM هم فعالیت داشته است .

ارسال دیدگاه

کد امنیتی